Salon edukacji zawodowej i technicznej

VII SALON EDUKACJI

3 stycznia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyły się targi edukacyjne, które zorganizowało Stowarzyszenie Edukacji Zawodowej i Technicznej KLASTER.

Technikum Nr 1 prezentowało 2 zawody: technik budownictwa i technik inzynierii sanitarnej.Grupa  uczniow wraz z nauczycielami przygotowała boks wystawienniczy, pokaz mody branżowej na wesolo, mini lekcję i wystąpienie w debacie promującej budownictwo.Odbiorcami naszych działań byli gimnazjaliści  i uczniowie kończący w tym roku szkoly podstawowe z  Rzeszowa i okolic.Staraliśmy się,  by zainteresować ich naszymi profilami poprzez humor, zabawę, wizerunek i informacje przekazywane bezpośrednio lub na ulotkach promocyjnych. Czy nas zapamietali? Czy wybiorą budownictwo?  Okaże się niebawem.Przypomnijmy sobe z tej imprezy komentarz jaki towarzyszył naszej szkole w pokazie mody branżowej na wesolo. „Technikum Nr1 prezentuje ponadczasowa modę budowlaną. Każdego budowlańca poznasz po jego kasku i

narzędziach. Budowlaniec i instalator stawiają na pion, poziom i jakość. Razem tworzą nierozłączny team.”

 

VI SALON EDUKACJI

BRAWO!!!
Jesteśmy nową szkołą, która została przyjęta do Stowarzyszenia Klaster Edukacji Zawodowej i Technicznej.

Stowarzyszenie Klaster Edukacji Zawodowej i Technicznej w Rzeszowie, jest organizacją non-profit, zrzeszającą szkoły, władze, instytucje rynku pracy, uczelnie wyższe, pracodawców, na rzecz rozwoju i promocji edukacji zawodowej i technicznej.

Fotorelacja ze spotkania, mającego na celu przygotowanie do Targów KEZiT 2017.