Regionalny Turniej Systemów Dociepleniowych

II Regionalny Turniej Systemów Dociepleń

W dniu 30 listopada 2021 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Ambrożego Towarnickiego
w Rzeszowie odbyły się Zawody szkolne XXXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W eliminacjach wzięło udział 47 uczniów kształcących się w zawodzie technik budownictwa z  następujących klas: IV AT, 2AT, 3ATg, 3ATs, 3BCg, 3BCs. Uczniowie rozwiązywali zadania otwarte  zamieszczone w dwóch częściach (cz. A i cz. B), które obejmowały wiedzę i umiejętności z zakresu wszystkich przedmiotów  budowlanych.

Do zawodów okręgowych wytypowano 10 najlepszych uczestników zawodów szkolnych. Są to uczniowie:  Tetiana Klets,  Magdalena Bieszczad, Anna Wilk, Rafał Grochala, Krystian Tabaka, Bartłomiej Zając, Dominik Widak, Karol Mazur, Michał Grunt i Mateusz Ślęzak. Lista osób zakwalifikowanych  do etapu okręgowego opublikowana  będzie na stronie https://www.olimpiadabudowlana.pl/index.php/szkoly-olimpijskieW dniu 12.04.2019r. odbył się Regionalny Turniej Systemów Dociepleń w Krośnie pod patronatem firmy GREINPLAST.

Turniej składał się z testu i części praktycznej, na której uczniowie mieli do wykonania fragment elewacji budynku ocieplonego styropianem: ściana z otworem okiennym i tynk szlachetny w kształcie okna ze szczeblinami.

Naszą szkołę reprezentował zespół uczniów klas IV TB: Adam Matejek z klasy 4A i Rafał Drzał z klasy 4B/C.

Opiekunem uczniów był Jarosław Iwiński.

Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w konkursie.

II Regionalny Turniej Systemów Dociepleń

20 marca 2018 r. w Miejskim Zespole Szkół Nr 5 w Krośnie odbył się II Regionalny Turniej Systemów Dociepleń pod patronatem firmy GREINPLAST.
W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny ze szkół województwa podkarpackiego. Zawody składały się z części teoretycznej i praktycznej. W trakcie konkursu sprawdzana była umiejętność ocieplania ścian budynków styropianem oraz wykonywanie tynków szlachetnych pocienionych na fasadach budynków.
Naszą szkołę reprezentowali: Adam Matejek z klasy 3A i Rafał Drzał z klasy 3B TB. Zespół zdobył II miejsce w zawodach.
opiekun – Jarosław Iwiński

I Regionalny Turniej Systemów Dociepleń

Zespole Szkół Nr 5 w Krośnie odbył się I Regionalny Turniej Systemów Dociepleń pod patronatem firmy GREINPLAST. W zawodach wzięły udział dwuosobowe drużyny ze szkół województwa podkarpackiego. Zawody składały się z części teoretycznej i praktycznej. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Ozga i Paweł Wyka z klasy 3B TB. Zespół zdobył VI miejsce w zawodach. Opiekun: J. Iwiński