Mamy dla Ciebie zaproszenie na kosmiczne wydarzenie! Wielkimi krokami zbliża się Subcarpathian NASA Space Apps Challenge 2022 , hackathon organizowany przez Podkarpackie Centrum Innowacji. To już druga edycja tego prestiżowego wydarzenia na Podkarpaciu, które odbędzie się stacjonarnie w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Uczestnicy rozpoczną swoją kosmiczną misję już 1 października i przez prawie dwa dni będą pracować nad jednym z 22 wyzwań ogłoszonych przez NASA.

Aby wziąć udział w wydarzeniu i mieć szansę na zdobycie cennych nagród wystarczy >> zarejestrować się TUTAJ <<.

Nie musisz być komputerowym czarodziejem, aby wziąć udział w naszym hackathonie! Do udziału zapraszamy wszystkich: uczniów, zespoły wraz z nauczycielem, studentów oraz tych, którzy mają głowy pełne pomysłów! Możesz stworzyć krótki filmik, aplikację, grę planszową lub inne rozwiązanie odpowiadające na jedno z dwudziestu dwóch wyzwań NASA! Udział w Subcarpathian NASA Space Apps Challenge to przede wszystkim dobra zabawa! Wiadomo jednak, że nie o samą zabawę tutaj chodzi. Co więc możesz zyskać?

W puli nagród jest już 30 tysięcy złotych przekazanych przez Podkarpackie Centrum Innowacji. Najlepsi otrzymają także możliwość powalczenia o globalne nagrody główne ufundowane przez Centralę NASA. A to dopiero początek! Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o wydarzeniu? Nie wiesz czym jest hackathon? Śmiało pisz lub dzwoń! 798 870 455 | space@pcinn.org

Szczegółowe informacje znajdziesz również na stronie wydarzenia. >> Kliknij tutaj, aby przejść do strony